شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی

معرفی شرکت

شرکت مهندسی آب‌وخاک قدس رضوی (سهامی خاص) در تاریخ 1371/5/18 تحت شماره 7465 در اداره ثبت شرکت‌های مشهد به ثبت رسیده است. در حال حاضر شرکت مهندسی آب‌وخاک قدس رضوی جزء واحدهای فرعی آستان قدس رضوی است. مرکز اصلی شرکت در حال حاضر واقع در مشهد، بلوار آزادی، بین آزادی 37و39 ، پلاک 21 می‌باشد.

شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی

ماموریت شرکت

موضوع فعالیت اصلی شرکت طبق ماده 2 اساسنامه عبارت است از اجرای طرح‌های توسعه و بهره‌برداری از منابع آب‌وخاک کشور شامل طرح‌های تأمین و توسعه آب، انتقال آب، احداث شبکه‌های اصلی و فرعی آبیاری و زهکشی، تجهیز و نوسازی مزارع، ایجاد سیستم‌های آبیاری تحت‌فشار، یکپارچه‌سازی اراضی ، اجرای طرح‌های حفاظتی جهت جلوگیری از تخریب اراضی و ایجاد سیل بند و احداث بندهای خاکی و بتنی و سیل برگردان و حفر و تجهیز چاه‌های عمیق و نیمه عمیق و ایجاد ایستگاه‌های پمپاژ جهت برداشت از آب رودخانه‌ها و آب‌های سطحی و تحت الارض و احداث راه، باند فرودگاه ، زیرسازی راه‌آهن و ... مطالعه و مشاوره طرح‌های عمرانی آب‌وخاک و سیستم‌های آبیاری تحت‌فشار و آبخیزداری ، سرمایه‌گذاری و مشارکت در مؤسسات و شرکت‌های که با اهداف و وظایف شرکت مربوط باشد به‌منظور ارتقاء کیفی و کمی فعالیت‌های شرکت می‌باشد. شرح مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت در تاریخ 21/10/1391 ، موارد زیر به موضوع فعالیت شرکت اضافه‌شده است: اجرای طرح‌های توسعه و بهره‌برداری از منابع آب‌وخاک کشور و خارج از کشور. انجام و اجرای خدمات ساختمان، ساخت‌وساز و انبوه‌سازی مسکن، ایجاد و احداث کارخانجات تولید مصالح ساختمانی. اجرای خطوط انتقال آب و نفت و گاز، شبکه گازرسانی دو تأسیسات مربوطه. استخراج، اکتشاف و پیمانکاری معادن و همچنین تولید و فرآوری مصالح معدنی و سنگی. فعالیت اصلی شرکت در سال مورد گزارش شامل احداث سد و راه و انبوه‌سازی می‌باشد.

موضوع فعالیت

اجرای طرح‌های توسعه و بهره‌برداری از منابع آب‌وخاک کشور شامل طرح‌های تأمین و توسعه آب، انتقال آب، احداث شبکه‌های اصلی و فرعی آبیاری و زهکشی، تجهیز و نوسازی مزارع، ایجاد سیستم‌های آبیاری تحت‌فشار، یکپارچه‌سازی اراضی ، اجرای طرح‌های حفاظتی جهت جلوگیری از تخریب اراضی و ایجاد سیل بند و احداث بندهای خاکی و بتنی و سیل برگردان و حفر و تجهیز چاه‌های عمیق و نیمه عمیق و ایجاد ایستگاه‌های پمپاژ جهت برداشت از آب رودخانه‌ها و آب‌های سطحی و تحت الارض و احداث راه، باند فرودگاه ، زیرسازی راه‌آهن و ... مطالعه و مشاوره طرح‌های عمرانی آب‌وخاک و سیستم‌های آبیاری تحت‌فشار و آبخیزداری ، سرمایه‌گذاری و مشارکت در مؤسسات و شرکت‌های که با اهداف و وظایف شرکت مربوط باشد به‌منظور ارتقاء کیفی و کمی فعالیت‌های شرکت می‌باشد. شرح مصوبه مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت در تاریخ 21/10/1391 ، موارد زیر به موضوع فعالیت شرکت اضافه‌شده است: اجرای طرح‌های توسعه و بهره‌برداری از منابع آب‌وخاک کشور و خارج از کشور. انجام و اجرای خدمات ساختمان، ساخت‌وساز و انبوه‌سازی مسکن، ایجاد و احداث کارخانجات تولید مصالح ساختمانی. اجرای خطوط انتقال آب و نفت و گاز، شبکه گازرسانی دو تأسیسات مربوطه. استخراج، اکتشاف و پیمانکاری معادن و همچنین تولید و فرآوری مصالح معدنی و سنگی. فعالیت اصلی شرکت در سال مورد گزارش شامل احداث سد و راه و انبوه‌سازی می‌باشد.

تاریخچه

شرکت مهندسی آب‌وخاک قدس رضوی (سهامی خاص) در تاریخ 1371/5/18 تحت شماره 7465 در اداره ثبت شرکت‌های مشهد به ثبت رسیده است. در حال حاضر شرکت مهندسی آب‌وخاک قدس رضوی جزء واحدهای فرعی آستان قدس رضوی است. مرکز اصلی شرکت در حال حاضر واقع در مشهد، بلوار آزادی، بین آزادی 37و39 ، پلاک 21 می‌باشد.

چشم انداز

شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی در سایه توجهات حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (علیه آلاف التحیه و الثنا) می بایست دانش کاربردی روز و مدرن ترین فن آوری های تخصصی را به کارگیرد تا ضمن حراست از حقوق کلیه سهام داران مرتبه ای رفیع را در بین شرکت های پیمانکاری استان از آن خود سازد. در این راستا شرکت باید تمامی مجوزهای لازم (گرید ) را از سازمان مدیریت و نظارت راهبردی ریاست جمهوری اخذ نماید.

عنوان شرکتشرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی
نوع شرکتسهامی خاص
تاریخ تاسیس18 مرداد 1371
شناسه ملی10380232631
کد اقتصادی411191887677
نشانیمشهد، بلوار آزادی، بین آزادی 37 و 39 ، پلاک 21
تلفن051-36073535
فکس051-36042627
نشانی اینترنتیhttp://wse.reo.ir
نشانی ایمیلabokhak_razavi@reorazavi.org

مناقصه ها و مزایده های شرکت/موسسه

ردیف نوع موضوع تاریخ برگزاری از تاریخ تا تاریخ توضیحات
ردیف
نام و نام خانوادگی
مدرک تحصیلی
سمت
تاریخ شروع همکاری
تاریخ پایان همکاری
1 سید ابراهیم وزیری لیسانس رئیس هیئت مدیره 1397 ادامه دارد
2 محمد رضا یحیی فوق لیسانس نایب رئیس هیئت مدیره 1396 ادامه دارد
3 ابوالفضل افشاری لیسانس عضو هیئت مدیره 1397 ادامه دارد
4 مبین رجبی فوق لیسانس مدیرعامل 1397 ادامه دارد
چارت سازمانی شرکت مهندسی آب و خاک قدس رضوی
ردیف سال فایل
1 1396 دانلود
گزارش حسابرسی - فقط برای مدیران قابل مشاهده باشد
گزارش ترازنامه
وضعیت اشتغال
نسبت های مالی تفکیکی
سود(زیان) خالص

بودجه شرکت ها

ردیف بهاي تمام شده كالاي فروش رفته و خدمات ارائه شده سود (زيان) ناخالص هزينه هاي توزيع ، فروش و عمومي اداري حق مديريت سازمان اقتصادي
1 -۵۱۵۶۲۶ ۸۴۳۷۴
2 -۴۳۰۱۳۷ ۶۹۰۸۲
3 ۴۸۷۲۹۹ ۷۸۳۷۴
میلیون ریال