شرکت مسکن و عمران قدس رضوی

معرفی شرکت

شرکت مسکن و عمران قدس ر ضوی ( سهامی خاص) در تاریخ 1362/12/26 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و تحت شماره 2873 مورخ 1362/03/22 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی مشهد به ثبت رسیده است و در حال حاضر شرکت جزء واحدهای تجاری فرعی آستان قدس رضوی می باشد. نشانی مرکز اصلی شرکت در مشهد- خیابان دانشگاه- جنب خیابان کفائی می باشد.

شرکت مسکن و عمران قدس رضوی

ماموریت شرکت

با بهره گیری از وابستگی به آستان قدس رضوی و تاکیذ بر حفظ شئونات و برند رضوی ،تلاش جهاد گونه در جهت ایفای نقش فعال در مدیریت ،سرمایه گذاری ،مشارکت و اجرای مگا پروژه ای عمرانی ،ارائه و صدور خدمات فنی و مهندسی از طریق رصد ،شناخت و حضور فعال در بازارهای داخلی و خارجی و توسعه سهم بازار و ایجاد رقابت سالم اقدام نماید . در این مسیر سودآوری و بازدهی موثر پروژه ها از طریق ارتقای مهارت و شایستگی کارکنان و مدیران و توسعه تکنولوژی های نوین و دانش بنیان در زمینه خدمات فنی و مهندسی و بهبود مستمر فرایندها و نظامات مدیریتی با حفظ و مراعات حقوق مشتریان ،با اجرای تعهدات و الزامات پیمان اقدام نماید.

موضوع فعالیت

الف) مشاركت و سرمايه گذاري و ساخت واحدهاي مسكوني ، غيرمسكوني و شهرك سازي در داخل يا خارج كشور ب ) مشاركت و سرمايه گذاري جهت تهيه و توليد انواع مواد اوليه مصالح ساختماني و احداث مجتمع هاي توليدي مربوطه و تأمين ماشين آلات از داخل يا خارج كشور ج ) مشاركت و سرمايه گذاري و عقد قرارداد جهت انجام كليه فعاليتها و كارهاي عمراني اصلي و فرعي و زير مجموعه مرتبط با كليه رشته هاي مصوب سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور د ) اقدام به هرگونه عمليات بازرگاني داخلي ، صادرات و واردات ﻫ) مشارکت در هرنوع شرکت و مؤسسات انتفاعی یا غیرانتفاعی داخل و يا خارج از كشور و ) شرکت در مناقصه هاي داخلي و يا خارجي و تامین تجهیزات و ماشین آلات پروژه ها از داخل یا خارج از کشور و عقد قرارداد اجراء ز ) عقد قراردادهاي تسهيلات با بانكها و مؤسسات اعتباري داخلي و خارجي ح ) جذب اعتبارات داخلي و خارجي جهت سرمايه گذاري و فاينانس پروژه هاي داخلي و يا خارجي ط ) صدور خدمات فني و مهندسي ي ) عقد قرارداد اجراي پروژه ها به طريق طرح ، نصب و ساخت (بصورت Epc ) و در صورت لزوم سرمايه گذاري آن از منابع داخلي يا خارجي ک) فعالیت در زمینه استخراج ، اکتشاف و پیمانکاری معادن و همچنین تملک ، تولید و فرآوری مصالح معدنی و سنگی برای پروژه های عمرانی و نیز خرید و فروش و صادرات و واردات آن

تاریخچه

شرکت مسکن و عمران قدس ر ضوی ( سهامی خاص) در تاریخ 1362/12/26 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و تحت شماره 2873 مورخ 1362/03/22 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی مشهد به ثبت رسیده است و در حال حاضر شرکت جزء واحدهای تجاری فرعی آستان قدس رضوی می باشد. نشانی مرکز اصلی شرکت در مشهد- خیابان دانشگاه- جنب خیابان کفائی می باشد.

چشم انداز

شرکت مسکن و عمران قدس رضوی به عنوان یکی از معتبرترین و توانمند ترین شرکت خصصی عمرانی در سطح منطقه و پیشرو در دانش و فناوری های نوین و نوآوری در طراحی و ساخت و دستیابی به حداکث ایجاد ارزش افزوده و انتخاب اول مشتریان در اجرای پروژه های عمرانی می باشد .

عنوان شرکتشرکت مسکن و عمران قدس رضوی
نوع شرکتسهامی خاص
تاریخ تاسیس26 اردیبهشت 1362
شناسه ملی10380186188
کد اقتصادی411191895554
نشانیمشهد، خیابان دانشگاه، جنب خیابان کفایی، شماره 439
تلفن051-38433314
فکس051-38412283
نشانی اینترنتیwww.reorazavi.org/rch
نشانی ایمیل info@omqo.com

مناقصه ها و مزایده های شرکت/موسسه

ردیف نوع موضوع تاریخ برگزاری از تاریخ تا تاریخ توضیحات
ردیف
نام و نام خانوادگی
مدرک تحصیلی
سمت
تاریخ شروع همکاری
تاریخ پایان همکاری
1 حسین رنجبران فوق لیسانس رئیس هیئت مدیره 1396 ادامه دارد
2 محمدرضا رئیسی فوق لیسانس نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل 1396 ادامه دارد
3 محمد ظریف راد لیسانس عضو هیئت مدیره 1396 ادامه دارد
چارت سازمانی شرکت مسکن و عمران قدس رضوی
گزارش سالیانه برای این شرکت موجود نیست
گزارش حسابرسی - فقط برای مدیران قابل مشاهده باشد
گزارش ترازنامه
وضعیت اشتغال
نسبت های مالی تفکیکی
سود(زیان) خالص

بودجه شرکت ها

ردیف بهاي تمام شده كالاي فروش رفته و خدمات ارائه شده سود (زيان) ناخالص هزينه هاي توزيع ، فروش و عمومي اداري حق مديريت سازمان اقتصادي
1 -۲۳۰۸۰۳۸ ۳۲۶۴۲۷
2 -۶۰۲۰۸۲ ۲۷۴۵۴۵
3 ۸۷۵۵۳۸ ۲۲۱۷۹۶
میلیون ریال